Po czym można poznać kiepski film szkoleniowy?


Często jest tak, że wydajemy na coś duże pieniądze, a później wcale nie jesteśmy zadowoleni z efektów takiej inwestycji. Kupujemy wychwalane pod niebiosa filmy szkoleniowe Warszawa, by później przekonać się, że są one tylko ładnie opakowanymi wydmuszkami. Wartość klipu jesteśmy w stanie szybko ocenić. Zróbmy to, zanim zainwestujemy w jego pełną wersję.

Zazwyczaj firmy przygotowujące dla innych przedsiębiorstw takie klipy mogą nam zaprezentować swoje przykładowe dzieła. Koniecznie o nie zapytajmy, a jeśli nie zostaną nam one udostępnione, zrezygnujmy z wybranych usług. Musimy przecież wiedzieć, jak mniej więcej będą wyglądać zamówione przez nas filmy korporacyjne. Spójrzmy na ich jakość, jednak największą wagę przyłóżmy do ich głębszych wartości. Zobaczmy, czy nas samych byłyby one w stanie jakkolwiek zainteresować. Jeżeli bowiem sami mamy ochotę od razu je wyłączyć, nasi pracownicy nijak nie pobiorą z nich nowej wiedzy.

Produkcja filmów tego rodzaju jest skomplikowana, bo dość trudno utworzyć taki klip, który zainteresuje dosłownie każdego pracownika.